Uykusuz Anne Kalmasın Ücretsiz Destek Grubu

Uykusuz Anne Kalmasın Ücretsiz Destek Grubu

Uykusuz Anne Kalmasın Ücretsiz Destek Grubu

by
376 376 people viewed this event.

Bağlanma Temelli Ağlatmadan Uyku Eğitimi bilgilerini ve önemini anlattığım kitabım “Uykusuz Anne Kalmasın” vesilesi ile gelenekselleşen ancak bir dönemdir yapamadığımız toplantılarımıza Zoom üzerinden devam ediyoruz…

Kitabın önemli bir ihtiyaca değinmesi ve bana çeşitli mecralardan ulaşan soru ve paylaşımların yoğunluğu üzerine, aynı anda birçok annenin soru-cevaplardan yararlanmasını sağlayan, bir sosyal sorumluluk ve yardım çerçevesinde “Uykusuz Anne Kalmasın” diyerek annelerle kitabın çıkışından beri ücretsiz düzenlemeye başladığım paylaşım ve destek toplantısının yenisi 22 Şubat 2021 Pazartesi saat 10:00-12:00 arasında Zoom üzerinden olacak.

ğlatmadan uyku eğitimine dair deneyimlerinizin konuşulacağı, kitapta okuyup uygulamada takıldığınız yerleri sorabileceğiniz ve püf noktalarının paylaşılacağı bu toplantı, sizlere destek olmayı hedefliyor. Bu toplantıdaki soru-cevaplarla DOĞRU uyku eğitimi hakkında bilgi edinmenizde yardımcı olacağını düşünüyorum. Toplantımız bir ücretsiz eğitim değil, uykusuz anneleri “destekleyici” bir çalışmadır.

ÖNEMLİ NOKTALAR: 
Toplantıya “Uykusuz Anne Kalmasın” kitabını okuyup katılırsanız, sorularınızla daha seri ve pratik şekilde Ağlatmadan Uyku Eğitimi bilgisi almaya ve ihtiyacı olan diğer katılımcı annelere ulaşmasına, zaman yönetimi açısından destek olabilirsiniz.

Buluşma Adresi: ZOOM Meeting ( toplantı sabahı paylaşılacak)
Tarih: 22 Şubat Pazartesi saat 10:00-12:00 arası

NOT: Bir sonraki toplantılardan haberdar olmak için www.tansuoskay.com sitemizde iletişim bölümündeki formumuzu doldurablirsiniz. Size belirlendiğinde geri döneceğiz…

Bebekler uyusun, büyüsün ve UYKUSUZ ANNE KALMASIN dileklerimle… 

Etkinliğe katılmak için iletisim@tansuoskay.com adresine eposta yollayabilirsiniz.

Register using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Tarih ve Saat

2021-02-22 @ 10:00 to
2021-02-22 @ 12:00
 

Etkinlik yeri

Paylaş